Męska bielizna. Jaką wybrać ?

Męska bielizna. Jaką wybrać ?

Męska bielizna staje się z roku na rok coraz bardziej stylowa. Zazwyczaj panowie mają do wyboru bokserki lub slipy, lecz występują w rozmaitych wzorach i rozmiarach. Mężczyźni zazwyczaj kupują popularne 2-paki lub 3 paki bielizny.

Bokserki
Bokserki to bielizna luźna i komfortowa. Panowie doceniają je ze względu na to, że nie krępują ruchu. Występują w wersji krótszej lub dłuższej. Są przewiewne, dzięki czemu nie dopuszczają do przegrzania strategicznych miejsc. Dodatkowo dobrze chronią przed chłodem.

Ten rodzaj bielizny nie jest jednak idealny na każdą okazję. Np. w trakcie uprawiania sportu. Podczas intensywnego ruchu mogą podchodzić do góry. Także do ćwiczeń na siłowni, joggingu, czy gier zespołowych lepiej wybrać inny model bielizny.

Krótkie bokserki
Bokserki krótki, bardziej opięte są bielizną uniwersalną. Są bardziej opięte i przylegające do ciała, dlatego też nie przesuwają się podczas ruchu oraz nie podwijają. Są bardzo wygodne. Jest to bielizna idealna pod garnitur, czy do krótkich spodenek w lecie, na rower, do obcisłych spodni.

Zdaniem wielu kobiet ten rodzaj bielizny wygląda na mężczyźnie najlepiej. Prezentuje się bowiem bardziej estetycznie niż zwykłe slipy i lepiej niż luźne spodenki. Tego typu kąpielówki na basenach również są najmilej widziane.

Slipy
Trzeba pamiętać, że dobrze dobrane slipy nie są takie złe. Nie każdy je lubi i nie każdy dobrze w nich wygląda. Jednak jest to dobra alternatywa dla panów, którzy nie lubią nosić luźnych bokserek. Można je ubierać pod eleganckie spodnie, dobrze układają się na ciele. Występują w zróżnicowanych wzorach i kolorach.

Slipy poleca się mężczyznom posiadającym szczupłą sylwetkę. Panowie z nadmiarem ciała nie będą wyglądać korzystnie, a dodatkowo mogą spowodować ucisk i obtarcia okolic pachwin.

Dobór odpowiedniej bielizny jest bardzo ważny. Pozwala czuć się komfortowo przez cały dzień. Powinna być uszyta z dobrego materiału (mogą być bawełniane lub bardziej sportowe z dodatkiem innych tkanin), w odpowiednim fasonie. Wybór koloru i wzoru już zależy od użytkownika.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *