Galeria Bronowice – idealne miesjce na zakupy z dziećmi

Galeria Bronowice – idealne miesjce na zakupy z dziećmi

​Zakupy z dziećmi, zwłaszcza tymi naprawdę młodszymi, dla wielu rodziców są prawdziwym wyzwaniem. Część centrów handlowych zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przygotowuje liczne udogodnienia właśnie dla rodziców, którzy na zakupy wybierają się ze swoimi pociechami. Idealnym przykładem takiego podejścia do realnych potrzeb jego klientów jest dobrze znana krakusom Galeria Bronowice. Dlaczego jest to jednak miejsce idealne na zakupy z dziećmi?

Udogodnienia na każdym kroku

Przede wszystkim, zakupy z dziećmi często wymagają licznych udogodnień, na które niekoniecznie każde centrum handlowe się decyduje. W przypadku Galerii Bronowice możemy powiedzieć chyba o prawdziwym wysypie rozwiązań, które pomagają w rodzinnych zakupach.

Zacznijmy może od Eat&Play. To strefa, która została zaprojektowana dla rodziców, którzy w spokoju chcą udać się na posiłek. Niestety, część dzieci woli się bawić, niż siedzieć wraz z rodzicami. Dlatego właśnie mamy do dyspozycji obszar, wokół którego zasiąść mogą rodzice, spokojnie spożywając zakupione posiłki, ich pociechy natomiast będą znajdować się tuż obok, wesoło się bawiąc – wszystko zostało zaprojektowane w ten sposób, aby rodzice cały czas mogli mieć na oku swoje dzieci.

Kolejnym rozwiązaniem godnym pochwały jest przygotowanie specjalnych miejsc parkingowych – albo dla rodzin z dziećmi, albo dla kobiet w ciąży. Dzięki temu możliwe jest zaparkowanie na naprawdę wygodnym miejscu parkingowym, bliskim wejścia, dzięki czemu dostarczenie zakupów do samochodu stanie się zadaniem znacznie prostszym. Po wizycie w centrum handlowym wiele dzieci jest również zmęczonych – na szczęście droga do pojazdu i w tym wypadku jest wygodnie skrócona.

W przypadku maluchów w wielu przypadkach, podczas zakupów, trzeba je albo przewinąć, albo nakarmić. Jeżeli chcemy to zrobić w wygodnym miejscu i w miejscu po prostu przyjaznym rodzicom i dzieciom, warto udać się do rodzinnych pokoi, które są do dyspozycji gości Galerii.

Specjalne siedziska dla dzieci w toaletach to kolejne udogodnienie. Dzięki niemu każdy z rodziców, pozostawiając w siedzisku swoje dziecku, będzie mogło w spokoju skorzystać z toalety, jednocześnie nie martwiąc się swoją pociechą, która na niego oczekuje.

Standardem, o którym jednak warto wspomnieć, są oczywiście specjalne wózki dla dzieci. Możliwość uch wypożyczania sprawia, że zakupy z dzieckiem będą naprawdę wygodne.

Zabawa pełną parą!

Liczne udogodnienia to nie wszystko, co zostało przygotowane dla rodziców wraz z ich pociechami. W końcu w wielu przydankach zakupu wiążą się również z czasem poświęconym na doskonałą zabawę.

Na samym początku warto wspomnieć o karuzeli, która została oddana do dyspozycji gości. Jest naprawdę okazała i oczywiście bardzo bezpieczna. Napędzana jest siłą nóżek dzieci, które zdecydują się do niej wskoczyć. Sama karuzela świeci, a jeżeli chcemy, aby nasze dziecko straciło ciut energii, aby zakupy z nim były po prostu spokojniejsze – karuzela idealnie sprawdzi się do tego zadania!

Jeżeli jednak chcielibyśmy udać się na zakupy w samotności, dzieci natomiast wolałaby w tym czasie się bawić – w takim wypadku warto zdecydować się na pozostawienie swoich pociech w Kinderplanecie. To prawdziwa kraina zabaw, o powierzchni wynoszącej 450m2. Pod okiem opiekunów dzieci mogą bawić się tam nawet długimi godzinami! Czekają tam na nie liczne gry i zabawy, a do najbardziej atrakcyjnych opcji zaliczyć można stanięcie za sterami okrętu, strzelania z pneumatycznych armatek czy skakanie na trampolinie. Dzieci są tam oczywiście pod ciągłą kontrolą i opieką pracowników, dzięki czemu nie tylko będą mogły świetnie się bawić, ale również rodzice będą mogli być spokojni o ich bezpieczeństwo.

Kolejnym miejscem, które warto odwiedzić z najmłodszymi, jest również Kreatywna Planeta. Klocki, zabawy, zjeżdżalnie – to wszystko czeka na miejscu. Na dzieci starsze czekają nawet gry planszowe – jeżeli jeszcze nie dowiedzieliście tego miejsce, zdecydowanie warto się tam udać.

Specjalne wydarzenia

Powyższe przykłady to stała oferta atrakcji, jednak zachęcamy do sprawdzania specjalnych wydarzeń odbywających się na terenie Galerii Bronowice. Na najmłodszych czekają np. Bajkowe Niedziele czy inne seanse, które odbywają w kameralnym kinie na terenie Galerii. W trakcie świąt można spotkać Św. Mikołaja, a to tylko jeden z licznych przykładów działań, które prowadzone są w obiekcie.

Zachęcamy również do sprawdzenia oferty sklepowej, skierowanej do najmłodszych. Reporter Young, Smyk, Salon Zabawek Miki czy liczne inne sklepy mają ofertę przygotowaną specjalnie dla najmłodszych. Dzięki temu nie tylko możemy liczyć na to, że nasze dzieci będą podczas zakupów świetnie się bawić, ale również uda nam się zakupić dla nich wszystko, czego potrzebujemy.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Galerii Bronowice, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o konkretnych udogodnieniach czy atrakcjach. Na niej znajdują się również aktualne kalendarium wydarzeń specjalnych!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *