Galerie handlowe kolejnego stulecia

Galerie handlowe kolejnego stulecia

Czy nasi dziadkowie wyobrażali sobie dzisiejszy postęp technologiczny? Czy kiedykolwiek mogli przypuszczać, że w codziennym użyciu będzie laptop, niewielki komputer przenośny, który zabierzmy ze sobą wszędzie? Czy wyobrażali sobie telefon, który pozbawiony zostanie uciążliwego kabla i  będzie jednocześnie pełnił funkcję aparatu fotograficznego, radia, a nawet odtwarzacza telewizyjnego?

Nie. Postęp techniki idzie w zaskakująco oszałamiającym tempie do przodu. My także nie usiłujemy sobie wyobrażać życia za czterdzieści, pięćdziesiąt czy sto lat. No właśnie czy wiemy jak będą wyglądały dzisiejsze galerie handlowe w przyszłości? W jaki sposób będzie eksponowany towar i jak będzie docierała do nas informacja o danym produkcie?

Na to zagadkowe pytanie postaram się odpowiedzieć już teraz.  Zdaniem specjalistów już niebawem skończy się era niedużych monitorów. Informacje oraz treści reklamowe zaczną do nas docierać w sposób bardziej widowiskowy i ekspresywny.  Jednym z takich innowacyjnych sposobów są półki interaktywne. Będą prezentowały towar za pomocą systemu głośników.  Na chwilę obecną na świecie wzrasta zainteresowanie ekranami ledowymi.  Są one komponowane z dużej liczby cienko ramkowych monitorów, by móc przekazać w jak najlepszej jakości dobre i wyjątkowe treści.

Rozwija się rozmiar przekazywanych nam treści reklamowych, w związku z tym do ich prezentacji wykorzystywane będą bardzo duże powierzchnie.  Takim przykładem są pokaźnych rozmiarów szyby windowe na których usytuowane będą ekrany ledowe digital signage. By ich zainstalowanie przyniosło oczekiwany skutek sprzedażowy musi to być zjawiskowe i niezwykle efektowne. Konsumenci muszą być mile zaskoczeni nie tylko poprzez bogactwo przekazywanych im treści, ale również przez odpowiednią formę i oprawę. W ten oto sposób każdy konsument w urokliwy sposób zostanie poinformowany o szczegółach interesującego go produktu lub usługi.  Zamknijmy na chwilę oczy i przenieśmy się choćby na chwilę do przyszłościowej galerii handlowej.

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *